Morze-Noclegi.pl
morze-noclegi.pl
Polecane strony:
Noclegi Znajdujesz się w serwisie Morze-Noclegi.pl. Dzięki tej stronie możesz przeglądać wszystkie oferty noclegowe w regionie Wybrzeże Bałtyckie. Pokoje gościnne, kwatery, agroturystyka, jak również ośrodki wypoczynkowe. Każdy znajdzie tutaj wedle własnych upodobań.

Miłego użytkowania...
Obiekt: Dom wczasowo-rehabilitacyjny Gwarek
Adres: ul. Zwycięstwa 4, 72-415 Międzywodzie
Typ obiektu: Ośrodki wypoczynkowe
Region: Wybrzeże Bałtyckie
Telefon: (91) 81 80 486, 501 641 624
Fax: (91) 81 80 486
Strona www: Dom wczasowo-rehabilitacyjny Gwarek
Najniższa cena: 30
Ilość pokoi: 32
Ilość miejsc: 95
Przy kontakcie telefonicznym zawsze powołuj się na e-nocleg.pl
Opis obiektu
Dom wczasowo-rehabilitacyjny Gwarek znajduje się w kameralnej, spokojnej miejscowości - Międzywodziu. Jest usytuowany przy promenadzie, około 300 metrów od plaży. W 2010 roku ośrodek przeszedł generalny remont, co przyczyniło się do podniesienia standardu ośrodka jak i samych pokoi. Ośrodek został unowocześniony, w pokojach znajdują się nowe łazienki. Do dyspozycji gości jest kawiarnia położona na terenie ośrodka. "Gwarek" jest w pełni przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, dysponujemy między innymi podjazdem dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, a także pokoje przystosowane dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Zapewniamy całodobową opiekę medyczną, udostępniamy gabinety rehabilitacyjne. Oferujemy Państwu 95 miejsc w pokojach 2-4 osobowych oraz rodzinnych. Każdy pokój posiada łazienkę oraz balkon. Wielką atrakcją ośrodka jest duży taras rekreacyjny, gdzie można wypocząć i miło spędzić czas oraz zaznać kąpieli w jacuzzi. Ponadto na terenie ośrodka znajduje się stołówka oferująca smaczne, domowe posiłki oraz parking. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą. W przypadku jakichkolwiek pytań czy wątpliwości - prosimy o kontakt telefoniczny z recepcja ośrodka. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi. Naszą ofertę kierujemy również do grup zorganizowanych, obozów, kolonii, zielonych szkół itp. Organizujemy także bankiety i imprezy okolicznościowe.

Zapraszamy do rezerwacji: [email protected] oraz pod numerami telefonów : 91 818 04 86, 501 641 624
-------------------------------------------------------------------
Ośrodek wczasowo-rehabilitacyjny "Gwarek" świadczy w ramach turnusów rehabilitacyjnych zabiegi prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę wg wskazań lekarza. Jesteśmy uprawnieni do przyjmowania zorganizowanych grup osób niepełnosprawnych. Ośrodek "Gwarek" jest w pełni przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Naszym kuracjuszom zapewniamy całodobową specjalistyczną opiekę lekarską, udostępniamy gabinety lekarskie i rehabilitacyjnne. 
Udogodnienia
dostęp do TV
pokoje z łazienkami
udogodnienia dla rodzin z dziećmi
kominek
parking
stołówka
udogodnienia dla niepełnosprawnych
duży taras widokowy z jacuzzi oraz miejscami wypoczynkowymi
Komunikacja
Przystanek PKS200 m
Cennik usług

Bardzo atrakcyjne ceny pobytu - w celu uzyskania informacji prosimy o kontakt z recepcją
Wyślij zapytanie o nocleg do tego obiektu
Kontakt telefoniczny: (91) 81 80 486, 501 641 624
Oferta ta należy do serwisu e-nocleg.pl,
dlatego przy kontakcie telefonicznym
zawsze powołuj się na E-NOCLEG.PL
Imię i nazwisko:
Termin od:
Termin do:
Nr telefonu:
Adres Email:
Twoja wiadomość:
Przepisz kod z obrazka: Kod